NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

NIERUCHOMOŚCI  KOMERCYJNE


hale grunty biurowce magazyny obiekty komercyjne inwestycje Gliwice Śląsk

SZUKAJ  NIERUCHOMOŚCI

Rodzaj oferty    
Nieruchomość
Rodzaj
Typ
Miejscowość
Województwo
Lokalizacja
Powierzchnia lokalu od do m2
Powierzchnia działki od do m2
Cena od do
Nr oferty      

FOTOGRAFIE NIERUCHOMOŚCI

 « wróć 
OFERTA nr  7161 na sprzedaż  nieruchomości  z dn.: 26.09.2018  
Nieruchomość
Rodzaj :    lokal biurowy
Województwo :    śląskie
Miejscowość :    Gliwice
Lokalizacja :    strefa pośrednia
Pow. lokalu/obiektu :    44 m2
Kondygnacja :   1
Cena :   259000 zł
 Opis nieruchomości
Proponujemy do zakupu lokal użytkowy o powierzchni 44m2 stanowiący odrębną nieruchomość znajdujący się na pierwszym piętrze nowego budynku biurowego zlokalizowanego w Gliwicach przy ul. Bojkowskiej. Lokal ten jest w bardzo dobrym stanie technicznym posiada klimatyzację, ogrzewanie, wentylację, instalacje komputerową i elektryczną. Powierzchnia przedzielona jest ścianka działową w skutek, czego powstały dwa pomieszczenia połączone ze sobą drzwiami wewnętrznymi. Do lokalu przynależy część wspólna z zapleczem sanitarnym oraz socjalnym. Biurowiec, w którym znajduje się przedmiotowy lokal przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych jest monitorowany, posiada recepcję z ochroną fizyczną, windę oraz duży parking. Lokalizacja pozwala na szybki dojazd do centrum miasta a także do węzła autostradowego A-1 i A-4.
Dane agenta prowadzącego
Agent prowadzący :    Przemysław Borkowski
Telefon :    504-229-670
Kom :    504-229-670
E-mail :    pborkowski@czerkawski-nieruchomosci.com.pl
nr licencji :    10042

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Imię, nazwisko, firma:
Telefon:
e-mail:
treść:
  Wysyłając email:
  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe zostaną wprowadzone do bazy danych i będą przetwarzane przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski dla celów statystycznych i marketingowych. Oświadczam również, iż moja zgoda jest dobrowolna, a także, że zostałem poinformowany, iż mam prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia. Administratorami danych osobowych jest Biuro Obsługi.
  2. Zgodnie z ustawą z dnia 26 sierpnia 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną obowiązującą od 10 marca 2003 roku, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 i art. 661 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
 
Chcesz sprzedać nieruchomość?
Sprzedamy ją. Zgłoś się do naszego doradcy
   Szukasz nieruchomości?
Twój doradca znajdzie dla Ciebie odpowiednią.
zgłoś się »    napisz do nas »
  PARTNERZY  

KANCELARIA OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI