NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

NIERUCHOMOŚCI  KOMERCYJNE


hale grunty biurowce magazyny obiekty komercyjne inwestycje Gliwice Śląsk

SZUKAJ  NIERUCHOMOŚCI

Rodzaj oferty    
Nieruchomość
Rodzaj
Typ
Miejscowość
Województwo
Lokalizacja
Powierzchnia lokalu od do m2
Powierzchnia działki od do m2
Cena od do
Nr oferty      

FOTOGRAFIE NIERUCHOMOŚCI

 « wróć 
OFERTA nr  Lo/558 na wynajem  nieruchomości  z dn.: 20.07.2017  
Nieruchomość
Rodzaj :    lokal biurowy
Województwo :    śląskie
Miejscowość :    Gliwice
Lokalizacja :    centrum
Czynsz :   38 zł/m-c
 Opis nieruchomości
Proponujemy Państwu do wynajęcia powierzchnie biurowe znajdujące się w budynku zlokalizowanym w centralnej części Gliwic – dzielnica Wojska Polskiego, przy ulicy Sowińskiego. Najbliższe otoczenie tego biurowca to nieruchomości, gdzie prowadzona jest działalność produkcyjno – usługowo – magazynowa. Z uwagi na szeroką ofertę dostępnych powierzchni tj. od 14m2 do 114m2 a także możliwość dowolnej ich konfiguracji poprzez połączenie lub podział, najemcy mogą indywidualnie dostosować pomieszczenia do prowadzonej przez siebie działalności. Część pomieszczeń jest klimatyzowana, natomiast wszystkie wyposażone są w sieć elektryczną i strukturalną. Właściciel nieruchomości preferuje najem modułowy tzn., co najmniej połowa piętra z możliwością zamknięcia wynajmowanej części. Na każdej kondygnacji znajdują się dwa pełne węzły sanitarne. Po uzgodnieniu z administratorem, do dyspozycji najemców dostępne są sale konferencyjne. Najemcy mają możliwość parkowania swoich samochodów na parkingu znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca. Nieruchomość ta jest bardzo dobrze zlokalizowana, odległość od Rynku wynosi 3 km, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna – podstrefa Gliwice ok. 4,5 km, wjazd na autostradę A4 7 km, natomiast największe skrzyżowanie autostrad w Polsce (A1/A4) 11 km. W niedalekiej odległości znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. W cenę czynszu wliczone są wszystkie media a także utrzymanie części wspólnej, sprzątanie i całodobowa ochrona z kontrolą dostępu. Czynsz najmu wynosi 38 zł/m2 netto.
Dane agenta prowadzącego
Agent prowadzący :    Przemysław Borkowski
Telefon :    504-229-670
Kom :    504-229-670
E-mail :    pborkowski@czerkawski-nieruchomosci.com.pl
nr licencji :    10042

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Imię, nazwisko, firma:
Telefon:
e-mail:
treść:
  Wysyłając email:
  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe zostaną wprowadzone do bazy danych i będą przetwarzane przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski dla celów statystycznych i marketingowych. Oświadczam również, iż moja zgoda jest dobrowolna, a także, że zostałem poinformowany, iż mam prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia. Administratorami danych osobowych jest Biuro Obsługi.
  2. Zgodnie z ustawą z dnia 26 sierpnia 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną obowiązującą od 10 marca 2003 roku, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 i art. 661 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
 
Chcesz sprzedać nieruchomość?
Sprzedamy ją. Zgłoś się do naszego doradcy
   Szukasz nieruchomości?
Twój doradca znajdzie dla Ciebie odpowiednią.
zgłoś się »    napisz do nas »
  PARTNERZY  

KANCELARIA OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI