NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

NIERUCHOMOŚCI  KOMERCYJNE


hale grunty biurowce magazyny obiekty komercyjne inwestycje Gliwice Śląsk

SZUKAJ  NIERUCHOMOŚCI

Rodzaj oferty    
Nieruchomość
Rodzaj
Typ
Miejscowość
Województwo
Lokalizacja
Powierzchnia lokalu od do m2
Powierzchnia działki od do m2
Cena od do
Nr oferty      

FOTOGRAFIE NIERUCHOMOŚCI

 « wróć 
OFERTA nr  Dz/1064 na sprzedaż  nieruchomości  z dn.: 15.07.2017  
Nieruchomość
Rodzaj :    działka inwestycyjna
Województwo :    śląskie
Miejscowość :    Gliwice
Lokalizacja :    centrum
Powierzchnia działki :    14000 m2
Cena :   4200000 zł
 Opis nieruchomości
Proponujemy do zakupu nieruchomość położoną w centralnej części Gliwic, w dzielnicy przemysłowo - usługowo - magazynowej, oddalonej ok. 3 km od Rynku, przy ul. Sowińskiego. Odległość od wjazdu na autostradę A4 wynosi 7 km, natomiast do węzła autostradowego „Gliwice - Sośnica” (A1/A4) - największego skrzyżowania autostrad w Polsce 11 km, KSSE - podstrefa Gliwice oddalona jest zaledwie 4,5 km. Nieruchomość ta jest w kształcie regularnym, składa się z czterech działek o łącznej powierzchni 1,4 ha, dostępne są wszystkie media oraz posiada bezpośredni dostęp do ulicy Sowińskiego. W MPZP podstawowe przeznaczenie tej nieruchomości to usługi różne - oznaczenie 2UN i 28 U. Gliwice to miasto zamieszkiwane przez ponad 180 tys. mieszkańców, znajduje się tu największa z czterech podstref Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE) - 981 ha, z czego 378 ha na terenie Gliwic. W Gliwicach znajdują się fabryki i centra magazynowe przemysłu motoryzacyjnego, chemicznego, elektronicznego, budowlanego i logistyki. Jest tu także Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice”, a także Politechnika Śląska - jedna z największych uczelni technicznych w kraju. Wszystko to sprawia, iż nieruchomość, którą proponujemy do zakupu jest niezwykle atrakcyjna dla inwestorów ceniących sobie aktywny rozwój prowadzonego biznesu oraz jego stabilność. Podana cena jest ceną netto
Dane agenta prowadzącego
Agent prowadzący :    Przemysław Borkowski
Telefon :    504-229-670
Kom :    504-229-670
E-mail :    pborkowski@czerkawski-nieruchomosci.com.pl
nr licencji :    10042

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Imię, nazwisko, firma:
Telefon:
e-mail:
treść:
  Wysyłając email:
  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe zostaną wprowadzone do bazy danych i będą przetwarzane przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski dla celów statystycznych i marketingowych. Oświadczam również, iż moja zgoda jest dobrowolna, a także, że zostałem poinformowany, iż mam prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia. Administratorami danych osobowych jest Biuro Obsługi.
  2. Zgodnie z ustawą z dnia 26 sierpnia 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną obowiązującą od 10 marca 2003 roku, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 i art. 661 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
 
Chcesz sprzedać nieruchomość?
Sprzedamy ją. Zgłoś się do naszego doradcy
   Szukasz nieruchomości?
Twój doradca znajdzie dla Ciebie odpowiednią.
zgłoś się »    napisz do nas »
  PARTNERZY  

KANCELARIA OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI