NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

NIERUCHOMOŚCI  KOMERCYJNE


hale grunty biurowce magazyny obiekty komercyjne inwestycje Gliwice Śląsk

SZUKAJ  NIERUCHOMOŚCI

Rodzaj oferty    
Nieruchomość
Rodzaj
Typ
Miejscowość
Województwo
Lokalizacja
Powierzchnia lokalu od do m2
Powierzchnia działki od do m2
Cena od do
Nr oferty      

FOTOGRAFIE NIERUCHOMOŚCI

 « wróć 
OFERTA nr  Lo/555 na wynajem  nieruchomości  z dn.: 01.05.2017  
Nieruchomość
Rodzaj :    lokal biurowy
Województwo :    śląskie
Miejscowość :    Gliwice
Lokalizacja :    strefa pośrednia
Pow. lokalu/obiektu :    330 m2
Czynsz :   11550 zł/m-c
 Opis nieruchomości
Do wynajęcia lokal usługowo - biurowy o powierzchni ok. 330 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze budynku usytuowanego w Gliwicach, na osiedlu Kopernika liczącym ok.18000 mieszkańców. W niedalekiej odległości od lokalu znajduje się przystanek autobusowy, a doskonały układ drogowy sprawia, iż dojazd do nieruchomości z centrum Gliwic, Łabęd czy Pyskowic, jak również przez drogę DK - 88 z Zabrza, zajmuje od kilku do kilkunastu minut. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest własny, duży parking przeznaczony do wyłącznego użytku jej najemców oraz ich klientów. W skład lokalu wchodzi jedno duże pomieszczenie typu open space, które można jednak dowolnie podzielić oraz dwa mniejsze, gdzie można zaaranżować niezależne gabinety lub w zależności od potrzeb zaplecze socjalne czy też węzeł sanitarny. Obecnie istnieje możliwość przystosowania i wykończenia lokalu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami potencjalnego najemcy.
Dane agenta prowadzącego
Agent prowadzący :    Przemysław Borkowski
Telefon :    504-229-670
Kom :    504-229-670
E-mail :    pborkowski@czerkawski-nieruchomosci.com.pl
nr licencji :    10042

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Imię, nazwisko, firma:
Telefon:
e-mail:
treść:
  Wysyłając email:
  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe zostaną wprowadzone do bazy danych i będą przetwarzane przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski dla celów statystycznych i marketingowych. Oświadczam również, iż moja zgoda jest dobrowolna, a także, że zostałem poinformowany, iż mam prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia. Administratorami danych osobowych jest Biuro Obsługi.
  2. Zgodnie z ustawą z dnia 26 sierpnia 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną obowiązującą od 10 marca 2003 roku, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 i art. 661 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
 
Chcesz sprzedać nieruchomość?
Sprzedamy ją. Zgłoś się do naszego doradcy
   Szukasz nieruchomości?
Twój doradca znajdzie dla Ciebie odpowiednią.
zgłoś się »    napisz do nas »
  PARTNERZY  

KANCELARIA OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI