NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

NIERUCHOMOŚCI  KOMERCYJNE


hale grunty biurowce magazyny obiekty komercyjne inwestycje Gliwice Śląsk

SZUKAJ  NIERUCHOMOŚCI

Rodzaj oferty    
Nieruchomość
Rodzaj
Typ
Miejscowość
Województwo
Lokalizacja
Powierzchnia lokalu od do m2
Powierzchnia działki od do m2
Cena od do
Nr oferty      

FOTOGRAFIE NIERUCHOMOŚCI

 « wróć 
OFERTA nr  Lo/451 na sprzedaż lub na wynajem  nieruchomości  z dn.: 05.04.2014  
Nieruchomość
Rodzaj :    lokal usługowy
Województwo :    śląskie
Miejscowość :    Gliwice
Lokalizacja :    centrum
Pow. lokalu/obiektu :    92 m2
Ilość kondygnacji :   3
Cena :   550000 zł
Czynsz :   5000 zł/m-c
 Opis nieruchomości
Oferujemy do sprzedaży/wynajmu komfortowy, przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 92m2 usytuowany na parterze odnowionej kamienicy zlokalizowanej w centrum Gliwic. Lokal składa się z 4 niezależnych pomieszczeń, reprezentacyjnej recepcji/hallu oraz łazienki i pomieszczenia socjalnego. Lokal po całkowitym remoncie przeprowadzonym w 2012 roku podczas, którego wymienione zostały m.in. wszystkie instalacje, w tym zainstalowana instalacja alarmowa. Okna PCV. Do każdego z pomieszczeń doprowadzona została instalacja wodna, dlatego też lokal ten z powodzeniem można wykorzystać pod działalność gabinetów lekarskich, stomatologicznych, medycyny estetycznej, kosmetologii, gabinetów odnowy biologicznej/SPA. Lokal ze względu na swoje prestiżowe położenie po niewielkiej adaptacji idealne nadaje się na siedziby kancelarii prawnych, biur rachunkowo-podatkowych itp. Zapraszam na prezentację nieruchomości!!!!
Dane agenta prowadzącego
Agent prowadzący :    Przemysław Borkowski
Telefon :    504-229-670
Kom :    504-229-670
E-mail :    pborkowski@czerkawski-nieruchomosci.com.pl
nr licencji :    10042

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Imię, nazwisko, firma:
Telefon:
e-mail:
treść:
  Wysyłając email:
  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe zostaną wprowadzone do bazy danych i będą przetwarzane przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski dla celów statystycznych i marketingowych. Oświadczam również, iż moja zgoda jest dobrowolna, a także, że zostałem poinformowany, iż mam prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia. Administratorami danych osobowych jest Biuro Obsługi.
  2. Zgodnie z ustawą z dnia 26 sierpnia 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną obowiązującą od 10 marca 2003 roku, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 i art. 661 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
 
Chcesz sprzedać nieruchomość?
Sprzedamy ją. Zgłoś się do naszego doradcy
   Szukasz nieruchomości?
Twój doradca znajdzie dla Ciebie odpowiednią.
zgłoś się »    napisz do nas »
  PARTNERZY  

KANCELARIA OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI