NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

NIERUCHOMOŚCI  KOMERCYJNE


hale grunty biurowce magazyny obiekty komercyjne inwestycje Gliwice Śląsk

SZUKAJ  NIERUCHOMOŚCI

Rodzaj oferty    
Nieruchomość
Rodzaj
Typ
Miejscowość
Województwo
Lokalizacja
Powierzchnia lokalu od do m2
Powierzchnia działki od do m2
Cena od do
Nr oferty      

FOTOGRAFIE NIERUCHOMOŚCI

 « wróć 
OFERTA nr  Ob/202 na sprzedaż  nieruchomości  z dn.: 03.04.2014  
Nieruchomość
Rodzaj :    lokal hotel
Województwo :    śląskie
Miejscowość :    Ustroń
Lokalizacja :   
Pow. lokalu/obiektu :    470 m2
Powierzchnia działki :    2700 m2
Ilość kondygnacji :   3
Cena :   700000 zł
 Opis nieruchomości
Oferujemy do sprzedaży czynny pensjonat w malowniczej okolicy gór Beskidu Śląskiego. Niepodpiwniczony budynek o pow.470 m2 z możliwością nadbudowy jednej kondygnacji położony na działce o powierzchni 2700m2. Parter:trzy niezależne mieszkania oraz trzy duże pomieszczenia idealnie nadające się na część gastronomiczną z zapleczem socjalnym. Piętro I: niezależne mieszkanie z dużym salonem, kominkiem i wyjściem na taras, dwa niezależne pokoje z łazienkami i balkonami, aneks kuchenny i łazienka z osobnym wejściem klatką schodową. Piętro II: cztery pokoje, dwa aneksy kuchenne i trzy łazienki, jeden pokój z aneksem kuchennym i łazienką, drugi z aneksem kuchennym i łazienką, dwa pokoje ze wspólną łazienką na korytarzu. W części pokoi balkony. Budynek posiada własne zaplecze kuchenne. Standard wykończenia budynku lata 70-te. Stolarka okienna i drzwi zewnętrzne drewniane, panele ścienne, na posadzkach parkiet. Budynek wyposażony w media: wodę, gaz, prąd (220V i 380V), ogrzewanie własne (piec gazowy firmy Viessmann). Na działce czynny basen o wymiarach: 17,5m x 6,5m, głębokości od 1m do 2,5m oraz brodzik dla dzieci. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego możliwość prowadzenia usług typu dom opieki lub ośrodek wypoczynkowy. Zapraszamy na prezentacje nieruchomości.
Dane agenta prowadzącego
Agent prowadzący :     
Telefon :   
Kom :   
E-mail :   

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Imię, nazwisko, firma:
Telefon:
e-mail:
treść:
  Wysyłając email:
  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe zostaną wprowadzone do bazy danych i będą przetwarzane przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski dla celów statystycznych i marketingowych. Oświadczam również, iż moja zgoda jest dobrowolna, a także, że zostałem poinformowany, iż mam prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia. Administratorami danych osobowych jest Biuro Obsługi.
  2. Zgodnie z ustawą z dnia 26 sierpnia 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną obowiązującą od 10 marca 2003 roku, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 i art. 661 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
 
Chcesz sprzedać nieruchomość?
Sprzedamy ją. Zgłoś się do naszego doradcy
   Szukasz nieruchomości?
Twój doradca znajdzie dla Ciebie odpowiednią.
zgłoś się »    napisz do nas »
  PARTNERZY  

KANCELARIA OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI