NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

NIERUCHOMOŚCI  KOMERCYJNE


hale grunty biurowce magazyny obiekty komercyjne inwestycje Gliwice Śląsk

SZUKAJ  NIERUCHOMOŚCI

Rodzaj oferty    
Nieruchomość
Rodzaj
Typ
Miejscowość
Województwo
Lokalizacja
Powierzchnia lokalu od do m2
Powierzchnia działki od do m2
Cena od do
Nr oferty      

FOTOGRAFIE NIERUCHOMOŚCI

 « wróć 
OFERTA nr  Dz/783 na sprzedaż  nieruchomości  z dn.: 08.11.2013  
oferta na wyłączność
Nieruchomość
Rodzaj :    działka budowlana
Województwo :    śląskie
Miejscowość :    Rudno
Lokalizacja :   
Powierzchnia działki :    49370 m2
Cena :   3500000 zł
 Opis nieruchomości
Proponujemy produkt inwestycyjny oparty na nieruchomości gruntowej tj. działka o pow. 4,9370 ha, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i nieuciążliwe usługi (aktualny plan zagospodarowania przestrzennego). Działka położona jest koło Gliwic, w miejscowości Rudno, gmina Rudziniec, przy ulicy Wiśniowej. Miejscowość ta położona jest 10 km od granic administracyjnych Gliwic, 15 km od ścisłego Centrum Gliwic (Rynek), 5 km od wjazdu na autostradę A4 (węzeł Kleszczów), 5 km od Katowickiej Strefy Ekonomicznej. Powyższa działka jest podzielona na działki pod zabudowę o powierzchni około 1000 m2 każda (około 42 działki) oraz całkowicie uzbrojone (woda, prąd, kanalizacja deszczowa), z przyłączami doprowadzonymi do każdej z działek. Przewidywany okres inwestycji wynosi około 24 miesiące z gwarantowaną stopą zwrotu na poziomie 50 do 60 %. Kwota całej inwestycji przewidziana jest na 3,5 mln złotych, tj. zakup działki plus uzbrojenie i drogi wewnętrzne. Kwota przewidziana po sprzedaży działek wynosi około 6 mln złotych. Powyższe kwoty wynikają z następującej analizy: - zakup całej działki, z pełnym uzbrojeniem i utwardzonymi drogami wewnętrznymi wynosi 49.370 m2 x 71 zł/m2 = 3.505.270 złotych - sprzedaż jednego metra kwadratowego działek budowlanych, nieuzbrojonych, na dzień dzisiejszy w powiecie gliwickim (w rejonie miejscowości Kleszczów, Rudno) wynosi około 120 zł/m2; w związku z powyższym działki uzbrojone i po przekroczeniu terminu okresu inwestycji (2 lata), bez problemu uzyskają cenę z dnia dzisiejszego tj.: 49.370 m2 x 120 zł/m2 = 5.924.400 złotych Oferta powyższa jest całkowicie bezpieczna, zabezpieczona nieruchomością i ewentualnie umowami gwarantującymi oczekiwany cel. Proszę o kontakt mailowy: jerzyczer@wp.pl
Dane agenta prowadzącego
Agent prowadzący :    Jerzy Czerkawski
Telefon :   
Kom :    602-702-109
E-mail :    jerzyczer@wp.pl
nr licencji :    2185 J.Czerkawski

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Imię, nazwisko, firma:
Telefon:
e-mail:
treść:
  Wysyłając email:
  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe zostaną wprowadzone do bazy danych i będą przetwarzane przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski dla celów statystycznych i marketingowych. Oświadczam również, iż moja zgoda jest dobrowolna, a także, że zostałem poinformowany, iż mam prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia. Administratorami danych osobowych jest Biuro Obsługi.
  2. Zgodnie z ustawą z dnia 26 sierpnia 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną obowiązującą od 10 marca 2003 roku, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 i art. 661 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
 
Chcesz sprzedać nieruchomość?
Sprzedamy ją. Zgłoś się do naszego doradcy
   Szukasz nieruchomości?
Twój doradca znajdzie dla Ciebie odpowiednią.
zgłoś się »    napisz do nas »
  PARTNERZY  
Zobacz wszystkie nasze oferty: www.czerkawski-nieruchomosci.com.pl