NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

NIERUCHOMOŚCI  KOMERCYJNE


hale grunty biurowce magazyny obiekty komercyjne inwestycje Gliwice Śląsk

SZUKAJ  NIERUCHOMOŚCI

Rodzaj oferty    
Nieruchomość
Rodzaj
Typ
Miejscowość
Województwo
Lokalizacja
Powierzchnia lokalu od do m2
Powierzchnia działki od do m2
Cena od do
Nr oferty      

FOTOGRAFIE NIERUCHOMOŚCI

 « wróć 
OFERTA nr  Mi/2093 na sprzedaż  nieruchomości  z dn.: 19.02.2013  
Nieruchomość
Rodzaj :    lokal wielofunkcyjny
Województwo :    śląskie
Miejscowość :    Gliwice
Lokalizacja :    centrum
Pow. lokalu/obiektu :    105 m2
Cena :   350000 zł
 Opis nieruchomości
Posiadamy w sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o pow. 105 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Gliwic. Mieszkanie jest na parterze i właściciel uzyskał od Wspólnoty Mieszkańców zgodę na przekształcenie mieszkania na lokal użytkowy. W skład jego wchodzą : 3 duże pokoje + garderoba z oknem ( możliwość zaadoptowania na 4 pokój ). W pokojach na podłogach - wykładzina a na ścianach - gładzie. W kuchni : kafle na ścianie i na podłodze. Łazienka ( prysznic ) z WC : wykafelkowana. Piwnica o pow. 25 m2 - bezpośrednio pod mieszkaniem. Wydzielone miejsce parkingowe przy budynku . Ogrzewanie gazowe, dodatkowo w łazience ogrzewanie podłogowe, ciepła woda z pieca gazowego . Drzwi wejściowe nowe. Bardzo niski czynsz.
Dane agenta prowadzącego
Agent prowadzący :     
Telefon :   
Kom :   
E-mail :   

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Imię, nazwisko, firma:
Telefon:
e-mail:
treść:
  Wysyłając email:
  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe zostaną wprowadzone do bazy danych i będą przetwarzane przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski dla celów statystycznych i marketingowych. Oświadczam również, iż moja zgoda jest dobrowolna, a także, że zostałem poinformowany, iż mam prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia. Administratorami danych osobowych jest Biuro Obsługi.
  2. Zgodnie z ustawą z dnia 26 sierpnia 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną obowiązującą od 10 marca 2003 roku, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 i art. 661 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
 
Chcesz sprzedać nieruchomość?
Sprzedamy ją. Zgłoś się do naszego doradcy
   Szukasz nieruchomości?
Twój doradca znajdzie dla Ciebie odpowiednią.
zgłoś się »    napisz do nas »
  PARTNERZY  

KANCELARIA OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI