NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

NIERUCHOMOŚCI  KOMERCYJNE


hale grunty biurowce magazyny obiekty komercyjne inwestycje Gliwice Śląsk

SZUKAJ  NIERUCHOMOŚCI

Rodzaj oferty    
Nieruchomość
Rodzaj
Typ
Miejscowość
Województwo
Lokalizacja
Powierzchnia lokalu od do m2
Powierzchnia działki od do m2
Cena od do
Nr oferty      

FOTOGRAFIE NIERUCHOMOŚCI

 « wróć 
OFERTA nr  Ob/32 na sprzedaż  nieruchomości  z dn.: 02.02.2011  
Nieruchomość
Rodzaj :    obiekt biurowo-handlowy
Województwo :    śląskie
Miejscowość :    Gliwice
Lokalizacja :    strefa pośrednia
Pow. lokalu/obiektu :    650 m2
Powierzchnia działki :    2500 m2
Cena :   2600000 zł
 Opis nieruchomości
1. Nieruchomość usytuowana w Gliwicach przy ul. Kozielskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Podstrefa Gliwice) z bardzo dobrym dojazdem do DK-88 i autostrady A-4. Nieruchomość tą stanowi zabudowana działka gruntu o powierzchni, 2500 m2, na której usytuowany jest budynek biurowy o powierzchni 650 m2 oraz budynek gospodarczy o powierzchni 200 m2. Budynek biurowy jest to dwukondygnacyjny obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym i wysokim standardzie z pełnym węzłem sanitarnym i socjalnym, pomieszczeniami biurowymi, salą konferencyjną i gabinetami prezesów. Pomieszczenia biurowe są klimatyzowane jest założony monitoring oraz alarm. W bryle budynku znajduje się garaż a przed budynkiem jest parking na 30 samochodów. Cała nieruchomość jest ogrodzona, posiada dwa niezależne wjazdy i doskonale nadaje się na reprezentacyjną siedzibę firmy, hotel, zajazd lub restaurację. Cena 3 200 000 PLN + VAT
Dane agenta prowadzącego
Agent prowadzący :    Przemysław Borkowski
Telefon :    504-229-670
Kom :    504-229-670
E-mail :    pborkowski@czerkawski-nieruchomosci.com.pl
nr licencji :    10042

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Imię, nazwisko, firma:
Telefon:
e-mail:
treść:
  Wysyłając email:
  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe zostaną wprowadzone do bazy danych i będą przetwarzane przez Biuro Obsługi Nieruchomości Jerzy Czerkawski dla celów statystycznych i marketingowych. Oświadczam również, iż moja zgoda jest dobrowolna, a także, że zostałem poinformowany, iż mam prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia. Administratorami danych osobowych jest Biuro Obsługi.
  2. Zgodnie z ustawą z dnia 26 sierpnia 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną obowiązującą od 10 marca 2003 roku, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 i art. 661 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
 
Chcesz sprzedać nieruchomość?
Sprzedamy ją. Zgłoś się do naszego doradcy
   Szukasz nieruchomości?
Twój doradca znajdzie dla Ciebie odpowiednią.
zgłoś się »    napisz do nas »
  PARTNERZY  

KANCELARIA OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI